NASMAN Mühendislik&Taahhüt Şirketi, Makine Yüksek Mühendisi İbrahim NASMAN tarafından kurulmuştur.

Şirketimiz, sektördeki bilgi birikimi ve tecrübesi ile Müşterilerinin Yatırımlarının gerçekleştirilmesinde etkin bir rol üstlenmeyi hedeflemektedir.

NASMAN Mühendislik ve Taahhüt; Gıda, Kimya, Boya, Petrokimya, İlaç ve Enerji Sektörüne ait Endüstriyel Tesis Ekipmanlarının mühendislik hizmetleri ve anahtar teslimi taahhüdünü, uluslararası standartlar (ASME, EN, TEMA, API, vs) çerçevesinde ve müşterilerinin isteğine bağlı olarak 3. Şahıs Kontrol Kuruluşlarının gözetiminde gerçekleştirmektedir.

Şirketimiz, EPC (Mühendislik-Tedarik- Kurulum) Taahhüt konusunda Yurt içi ve Yurt dışı Projelerde müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmet vermektedir.

İbrahim NASMAN kimdir?

Makine Mühendisliği Eğitimini (1985) ve Yüksek Lisansını (1988) İzmir – Dokuz Eylül Üniversitesinde tamamlamıştır. Çalışma hayatına MAKSAN TOSUNOĞLU firmasında Proje Mühendisi olarak başlamış olup YAŞAR HOLDİNG’e bağlı DESA OTAK firmasında  Endüstriyel Satış, Isı, Doğalgaz, Proje ve İmalat Müdürü (1989-2011) olarak çalışmıştır. Madencilik, Mühendislik ve Taahhüt firmalarında Fabrika Müdürü / Teknik Koordinatör (2011-2017) olarak görev yapan İbrahim NASMAN, birçok yerli ve yabancı projenin tasarımından teslimine kadar her aşamasında yer almıştır. 2014 yılı itibariyle A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanıdır. İngilizce bilmektedir.

MİSYON

Endüstriyel Tesis Ekipmanlarının mühendislik ve taahhüdü konusunda  teknolojik, çevreci, müşteri memnuniyeti yüksek, kaliteli, verimli ve güvenli çözümleri sunmaktır.

VİZYON

İleri teknoloji ve uluslararası standartları, taahhüdündeki Projelerin her aşamasında (dizayn-imalat -montaj ve devreye alma) uygulayarak Mühendislik ve Taahhüt  Sektöründe  öncü bir firma olmaktır.

Aratacağınız kelimeyi yazın ve ENTER tuşuna basın